تبلیغ رمضان با تیم فوتبال آمریکایی

تیم فوتبال آمریکایی در ایالت فلوریدا با همکاری مرکز اسلامی میامی بزرگ که در نزدیکی باشگاه مستقر است، در ایام ماه مبارک رمضان به توزیع غذا به نیازمندان مشارکت می کنند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» به نقل از local۱۰، تیم فوتبال آمریکایی میامی دولفینز در ایالت فلوریدای آمریکا، با مسجد محلی برای توزیع غذا به مناسبت ماه مبارک رمضان همکاری کرد.

باغ‌های میامی محل استقرار استادیوم هارد راک و تیم میامی دولفینز است، اما در فاصله چند مایلی جاده‌ی مرکز اسلامی میامی بزرگ قرار دارد. به منظور به رسمیت شناختن ماه مبارک رمضان که برای مسلمانان پراهمیت محسوب می‌شود، برنامه امداد غذایی بنیاد این تیم فوتبال و اتحادیه‌های فوتبال که توسط کلیسای باپتیست هلث ارائه شد با مسجد محلی همکاری کردند تا صدها خانواده را به احترام ماه رمضان تغذیه کنند.
جیسون جنکینز ، معاون ارشد میامی دولفینز گفت: ما معتقدیم که فوتبال می‌تواند مردم را دور هم جمع کند. با ماه رمضان ، ما می‌خواستیم با مرکز اسلامی میامی بزرگ شریک شویم و غذا تهیه کنیم و در این ماه مبارک از آن‌ها حمایت واقعی کرده باشیم.

 خالد میرزا ، رئیس مرکز اسلامی میامی بزرگ می‌گوید که ماه رمضان بیش از روزه گرفت است و می‌افزاید: رمضان ماه خاصی است.در این راه ما وقت زیادی را صرف دعا و کمک‌رسانی به برادران و خواهران و همسایگان خود می‌کنیم.

گفتنی است در توزیع مواد غذایی مشترک توسط دو گروه، ۶۰۰ وعده غذایی از رستوران‌های محلی به خانواده‌ها و اقلیت‌ها داده شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.